Akce Plamínků

12.10.2016

Bowling

Odměnou za účast na soutěži Plamen pro děti byl, kromě velkého zážitku a drobných dárků, které dostaly přímo na soutěži, bowling v plánské sokolovně, jež si zahrály spolu s vedoucími místo jednoho z pravidelných tréninků.

24.9.2016
Svatováclavské slavnosti

V září se několik dětí z Kolektivu mladých hasičů spolu s dospělými členy SDH zúčastnilo slavnostního průvodu městem při příležitosti oslav sv. Václava. Mladým hasičům se v průvodu moc líbilo.

27.8.2016
Ukončení prázdnin

Poslední prázdninovou sobotu se mladí hasiči SDH Planá nad Lužnicí po letní pauze opět sešli na hasičské zbrojnici. Pro děti byl připraven program na celé sobotní odpoledne a nedělní dopoledne, který byl zaměřen na ucelení kolektivu. Mladí hasiči navštívili požární stanici HZS Tábor, kde si mimo prohlídky stanice a techniky mohli vyzkoušet také polygon. Po návratu do Plané nad Lužnicí byl pro děti připraven další program s hrami, soutěžemi, stezkou odvahy a s přespáním ve stanech. Ještě celé nedělní dopoledne si děti užívaly hry. Před polednem si je pak u hasičské zbrojnice vyzvedli rodiče.

SDH Planá nad Lužnicí děkuje manželům Pánkovým za možnost využít jejich zahradu pro uspořádání akce pro Kolektiv mladých hasičů.

29.6.2016
Opékaní buřtů

Poslední schůzka před letní pauzou byla již v prázdninovém duchu. Mladí hasiči spolu s rodiči a vedoucími strávili příjemné odpoledne u hasičské zbrojnice, kde si opekli buřtíky a marshmallow, zahráli hry a rozloučili před prázdninami.

1.6.2016
Šipkovaná

Vedoucí Kolektivu si pro mladé hasiče připravili hru „Šipkovaná“. Trasa vedla přes Planou nad Lužnicí a na jednotlivých stanovištích na děti čekali nejrůznější úkoly z oblasti požární ochrany, ale i takové, které měly pouze pobavit.