Soutěže

8.10.2016

SDH Malšice – Plamen (štafeta požárních dvojic, závod požárnické všestrannosti)

V sobotu 8.10.2016 jsme se zúčastnili podzimní části soutěže Plamen. Soutěžilo družstvo starších i mladších žáků, mladší byli dále rozděleni na hlídku A a hlídku B. Bohužel z důvodu nemoci a zranění dvou členů kolektivu museli běžet starší žáci a mladší žáci hlídka B pouze ve čtyřech, za chybějícího pátého člena dostali dle pravidel soutěže Plamen trestné body. Přesto se naši mladí hasiči nevzdali a moc se snažili. Nakonec vybojovali starší žáci 28. místo, mladší žáci hlídka A 33. místo a mladší žáci hlídka B 43. místo.

26.6.2016
SDH Želeč – Požární útok

V neděli 26.6.2016 se Kolektiv mladých hasičů SDH Planá nad Lužnicí zúčastnil své první hasičské soutěže v požárním útoku pořádanou SDH Želeč. Soutěžili jsme s jedním družstvem mladších žáků a jedním družstvem starších žáků. Starší žáci obsadili 6. místo a mladší žáci místo 11. SDH Želeč si připravila pro tři družstva (2 družstva SDH Planá nad Lužnicí, 1 družstvo SDH Roudná), která byla na hasičské soutěži poprvé, speciální soutěž „Trio nováčků“, kde mladší žáci byli první a starší žáci druzí.